КЗДО "Межівський ясла-садок № 3 «Барвінок»Межівської селищної ради" розпочав свою роботу в 1967 році. За  56 років роботи у дитсадку сформувався прекрасний колектив зі своїми традиціями,стилем у роботі. В садочку створена сімейна,затишна атмосфера.

В 2023-2024 н.р. дитсадок відвідує 98 дітей.

Мова освітнього процесу - українська.

Двоповерховий сонячний будинок
Щодня запрошує малят,
Чекає їх тут зустріч з незвичайним,
Вже більше сорока років підряд.
Це-найкращий в світі дитсадок
Для найменших Межівських діток!

Основа успішного навчання та виховання
дітей в дитсадку «Барвінок»- це перш за все атмосфера затишку,любові і піклування,
яку створюють наші працівники;орієнтація на індивідуальні особливості кожної дитини,формування гармонійно розвиненої,творчої особистості.

На нашому сайті ви зможете познайомитись із колективом закладу,системою навчально-виховної роботи,інформацією про педагогів,групи дитсадка,подивитись фотоальбом,а також знайти для себе багато корисної інформації.

22 січ. 2024
В дошкільному закладі відзначили День Соборності України
5 черв. 2023
Реалізація проєкту ЮНІСЕФ
Організовано очні зустрічі з дітьми старшого дошкільного віку
22 лист. 2021
Свято Золотої Осені
У садочку відбулися свята Золотої Осені.