Методична робота

Методичний бюлетень  "Впровадження інноваційних технологій у освітньо-виховний процес"

Зміст методичної роботи в закладі будується на основі державних документів про освіту, науково-педагогічних досліджень, навчальних планів, програм, новинок психолого-педагогічної літератури, інструктивно-методичних матеріалів з проблем організації методичної роботи КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти"Дніпропетровської обласної ради", відповідно до плану роботи  відділу освіти,молоді та спорту виконкому Межівської селищної ради.
           Велика увага приділяється спрямуванню зусиль педагогічного колективу на реалізацію сучасного особистісно орієнтованого підходу до дітей, який передбачає формування у дитини здібностей і бажання усвідомлювати себе як особистість. Ці домінуючі ідеї обговорюються на педагогічних радах, педагогічних читаннях, під час індивідуальних і групових консультацій, на їх основі здійснюється корекція педагогічного стилю роботи вихователів.

Один з головних аспектів методичної роботи ЗДО спрямований на вивчення та впровадження в практику роботи педпрацівників теорії і методики навчання і виховання, українознавства, родинної та етнопедагогіки, досягнень сучасної педагогічної науки, оволодіння сучасною методологією, збагачення досвіду педагогів новими прогресивними методами і способами навчання і виховання, впровадження новітніх теоретичних розробок, позитивного досвіду, сучасних педагогічних технологій.
           Педагогічним колективом впроваджується в навчально-виховний процес методики ТРВЗ, «Розвиток мовлення дітей засобами художнього слова» Н.Гавриш ,Л.Шульги,М.Єфименка,теорія М.Монтессорі,В.Сухомлинського.

В методичному кабінеті створено «Банк даних» інноваційних технологій, які впроваджуються в практику роботи.